Mărturiile tale
Am incercat multe remedii alternative pe baza de plante, dar numai ceaiurile dvstra functioneaza. Mă simt mai bine fizic și mental :)
Bună ziua, acum aproximativ un an mi-am deteriorat brațul prin suprasolicitarea saniilor, care au avut ca rezultat umflarea, imobilizarea degetelor, inflamația țesuturilor și a țesuturilor articulare. După ce am folosit ceaiul Slesaka timp de câteva zile, umflarea degetelor a dispărut!
Am o experienta cu ceaiul pentru durere menstruala puternica si acest ceai m-a ajutat foarte mult. Nu trebuie sa mai folosesc pastile, doar beau de 2 sau 3 ori pe zi acest ceai, si ma simt mult mai bine. Mulțumesc foarte mult.
Am suferit de o diaree neplăcută și probleme de digestie timp de câteva săptămâni. Medicina clasica obișnuită a fost complet ineficientă. Cu Shunthi, problema mea a dispărut rapid! Acest ceai, în comparație cu alte ceaiuri gastrice, este foarte gustos.
Am băut deja Karavi timp de două săptămâni, mă simt mai bine, mă ajută.
Cu un an în urmă, tensiunea arterială a crescut. Pastilele mele engleze și slovace mi-au făcut tensiunea arterială instabilă. După o săptămână de băut acest ceai mi-am pus pastilele deoparte. Sunt bine. Va multumesc tuturor!
VIDANGA ma ajutat nu numai sa slabesc, mi-a curatat corpul si ma ajutat sa ma devin sonor si frumos. Am încercat deja ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI și pot spune că funcționează. Am 48 de ani și mă simt mai bine decât înainte.
Bună ziua, am cumpărat ceaiul ayurvedic Nimba și l-am folosit timp de o lună acum și tenul s-a îmbunătățit excelent. Acneea a dispărut, de asemenea. Acest ceai are "A" de la mine!
Am suferit de insomnie mulți ani. Am început să beau Ashwagandha și dorm acum ca un copil. Pentru toți oamenii care sufera de insomnie, il recomand cu tărie. Vă mulțumesc că existati și ajutați!
Buna. N-aș fi crezut niciodată că ceaiul Gokshura îmi poate rezolva problemele de sănătate cu coloana cervicală. Sunt atât de fericit că nu mai am probleme și continu să beau Gokshura. Îi recomand foarte mult tuturor.