Mărturiile tale
Ceaiurile sunt minunate. Le folosesc pentru tulburări urinare. Nu este nevoie de antibiotice. Mulțumesc.
Bețișoarele dvs. de tămâie sunt grozave. Sunt blânde, nu produc fumul și mirosul insuportabile ale bețișoarelor obișnuite care te fac să te simți sufocat. Puteți simți că sunt cu adevărat naturale. Și văd că aveți și alte soiuri noi.
Am o alergie la polen. Am efectuat un tratament de 7 ani pe imunologie, dar nu s-a întâmplat nimic. Am început să beau Dalchini și, după două zile, toate simptomele au dispărut. Nu știu dacă poate fi un miracol, dar cred că e așa :)
Bună ziua, am fost folosind ceaiul pentru o lungă perioadă de timp și cred că într-adevăr mă ajuta cu toate necazurile posibile :) Vă mulțumesc și vă doresc o zi bună.
Am cumpărat Kodama – betisoare Samurai de tămâie din magazinul de ceaiuri și trebuie să spun că a fost cel mai fantastic parfum pe care l-am mirosit vreodată în viața mea.
Perfecțiune, gust fantastic, aromă, relaxare ... FOARTE RECOMANDAT :-)
De o luna intrega folosesc constant Abhaya pentru reducerea colesterolului. La început: 9,4, după o lună de trei ori pe zi și o pilula de seară: 5,2. Mulțumesc mult.
Bună ziua, am cumpărat ceaiurile dvstra de o lungă perioadă de timp, am discutat cu un reprezentant de vânzări foarte plăcut și capabil. Încearcă să-mi dea multe informații, spre deosebire de alte companii.
Am suferit de insomnie mulți ani. Am început să beau Ashwagandha și dorm acum ca un copil. Pentru toți oamenii care sufera de insomnie, il recomand cu tărie. Vă mulțumesc că existati și ajutați!
Bună ziua, am avut o hernie de disc, foarte dureroasa. După o săptămână de cand am băut Gokshura, am început să simt o ușurare profundă. Am oprit administrarea de pilule și nu am putut să cred - a funcționat!