Mărturiile tale
Bună ziua, folosesc ceaiul NIMBA pentru problemele mele cu pielea. După câteva zile de utilizare, mi s-a înlăturat mâncărimea pielii și erupția a dispărut. În familia noastră folosim ceaiul VARUNA pentru rinichi. Am scăpat de o infecție pentruo perioadă lungă de timp.
Bună dimineața, am cumparat ceaiul Sarpagandha pentru tensiunea arterială crescută a soțului meu. El folosește pilule și presiunea sa continua să crească. După o săptămână de utilizare a ceaiului, presiunea a scăzut la 125. Vă mulțumim că ați importat ceaiurile.
Bună, am încercat ceaiul pentru restaurarea energiei de vitale Prana. Efectul este minunat. Fiica mea, de când a văzut starea mea bună, a început să il bea cu suc. Soțul meu, de asemenea, a început si el să bea și de la un morocanos si taciturn a devenit sociabil și zâmbitor :-))
Dragii mei, tatal meu a inceput terapia cu ceaiul diabetic si rezultatele sunt foarte, foarte bune, Multumesc
Bună ziua, mi-am cumpărat ceaiul Ranjaka și mă simt bine (pentru oboseală și iritare). Mulțumiri
Bună, folosesc ceaiul Arjuna pentru activitate cardiacă de două luni. Am o aritmie și ceaiul ma ajutat. Nu simt palpitații neregulate și mă simt bine.
Bună ziua, am experiențe foarte bune cu efectele și calitatea ceaiurilor dvstra, în special cu ASHWAGANDA.
Buna. N-aș fi crezut niciodată că ceaiul Gokshura îmi poate rezolva problemele de sănătate cu coloana cervicală. Sunt atât de fericit că nu mai am probleme și continu să beau Gokshura. Îi recomand foarte mult tuturor.
Bună ziua, acum aproximativ un an mi-am deteriorat brațul prin suprasolicitarea saniilor, care au avut ca rezultat umflarea, imobilizarea degetelor, inflamația țesuturilor și a țesuturilor articulare. După ce am folosit ceaiul Slesaka timp de câteva zile, umflarea degetelor a dispărut!
Eu beau ceai Ashwagandha de două ori pe zi. Este uimitor, nu mai iau pastile pentru somn, doar ceaiul dvstra din plante și trebuie să spun că nu-mi plac ceaiurile din plante, dar acesta nu este rău, îmi place și are un gust bun. Îi recomand.