Mărturiile tale
Eu am băut Tulsi, am avut tuse severă de mult timp și metodele de tratament alopate nu m-au ajutat. Ceaiul mi-a usurat imediat respiratia, puteam dormi noaptea si in 14 zile tusea a disparut.
Buna ziua, sunt foarte multumit de ceaiurile voastre, Vidanga ma ajutat sa slabesc, dupa ce am baut Kalamegha, problemele legate de vezica urinara sunt aproape inexistente. Acum mă gândesc la Pachaka, ca sa renunt la fumat! Mulțumiri!
Buna ziua, am baut ceaiul Apana, care ma ajutat imens cu menstruatia mea dureroasa. Mi-am aruncat pastilele, durerea a dispărut. Mulțumiri!
Bună, ceaiul Ranjaka mi-a îmbunătățit splina si tulburările digestive. Dupa o lună de utilizare regulata ma simt minunat.
Bună ziua, am fost folosind ceaiul pentru o lungă perioadă de timp și cred că într-adevăr mă ajuta cu toate necazurile posibile :) Vă mulțumesc și vă doresc o zi bună.
Bună ziua, am avut o hernie de disc, foarte dureroasa. După o săptămână de cand am băut Gokshura, am început să simt o ușurare profundă. Am oprit administrarea de pilule și nu am putut să cred - a funcționat!
Bună ziua, am încercat deja 4 în total ceaiuri: NIMBA, ABHAYA, BHRINGARAJ și KANTAKARI și toate au avut efecte favorabile, așa că le recomand. Mulțumesc, de asemenea, producătorilor și importatorilor de ceaiuri!
VIDANGA ma ajutat nu numai sa slabesc, mi-a curatat corpul si ma ajutat sa ma devin sonor si frumos. Am încercat deja ASHWAGANDHA, KANTAKARI, SHATAWARI și pot spune că funcționează. Am 48 de ani și mă simt mai bine decât înainte.
Am o alergie la polen. Am efectuat un tratament de 7 ani pe imunologie, dar nu s-a întâmplat nimic. Am început să beau Dalchini și, după două zile, toate simptomele au dispărut. Nu știu dacă poate fi un miracol, dar cred că e așa :)
Sunt foarte încântat de ceaiuri. După ceaiul Ashwagandha, dorm ca un copil. Când a fost atacat de un virus am baut Katphala, febra a scăzut, durerea gâtului a dispărut și nivelul energetic a crescut fără a folosi pilule!